SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.16) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Phone
pl: Telefon

en: State
pl: Stan

en: Company
pl: Firma

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Operation
pl: Czynność

en: Query
pl: Zapytanie

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Or
pl: Lub

en: 7 days
pl: 7 dni

en: For example: %url
pl: Dla przykładu: %url

en: Create an account
pl: Utwórz konto

en: Register/Login
pl: Zarejestruj się/Zaloguj

en: Remove Account
pl: Usuń konto

en: Upgrade Plan
pl: Plan aktualizacji

en: &#128461; Copy
pl: Kopiuj
