SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.16) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Value
te: విలువ

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Or
te: లేదా

en: For example: %url
te: ఉదాహరణకి: %url
