SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.17) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Description
ar: الوصف

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Test
ar: الاختبار

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Upload
ar: رفع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: State
ar: الحالة

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Operation
ar: عملية

en: Query
ar: استفسار

en: Mapping
ar: إقران

en: Or
ar: أو

en: For example: %url
ar: مثلاً: %url

en: Remove Account
ar: إزالة الحساب
