SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.17) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Upload
bn: আপলোড

en: Email
bn: ইমেইল

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন
