SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.17) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Attribute
cs: Atribut

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Edit
cs: Upravit

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Upload
cs: Nahrát

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Phone
cs: Telefon

en: State
cs: Stav

en: Company
cs: Společnost

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Operation
cs: Operace

en: Query
cs: Dotaz

en: Mapping
cs: Mapování

en: Or
cs: Nebo

en: For example: %url
cs: Například: %url
