SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.17) - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Value
ms: Nilai

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Description
ms: Huraian

en: Action
ms: Tindakan

en: Login
ms: Log masuk

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Test
ms: Ujian

en: Password
ms: Kata laluan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Upload
ms: Muat naik

en: Email
ms: E-mel

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Operation
ms: Operasi

en: Or
ms: Atau

en: For example: %url
ms: Sebagai contoh: %url
