SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.17) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Test
ta: சோதனை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Operation
ta: செயல்

en: Mapping
ta: பொருத்தல்

en: Or
ta: அல்லது

en: For example: %url
ta: உதாரணத்திற்கு: %url
