SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.17) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Value
ur: قیمت

en: Username
ur: اسم صارف

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Email
ur: ای میل

en: Mapping
ur: میپنگ
