SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (3.0.9) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
