SAML 2.0 Single Sign On - SAML Identity Provider (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Attribute
cs: Atribut

en: Value
cs: Hodnota

en: Settings
cs: Nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Save
cs: Uložit

en: Email
cs: E-mail

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Phone
cs: Telefon

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Query
cs: Dotaz
