SAML 2.0 Single Sign On - SAML Identity Provider (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Register
fil: Magrehistro

en: Value
fil: Halaga

en: Username
fil: Bansag

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Back
fil: Bumalik

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago
