SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-1.2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Value
mr: किंमत

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी
