SAML IDP 2.0 Single Sign On (SSO) - SAML Identity Provider (8.x-2.16) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Upload
se: Bija neahttabáikái
