Mini site (2.1.0) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Options
az: Seçimlər

en: Reference
az: Istinad

en: File settings
az: Fayl parametrləri

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Maximum upload size
az: Maksimum yükləmə ölçüsü

en: About
az: Haqqında

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Files displayed by default
az: Fayllar standart olaraq göstərilir

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
az: Son faylların harada saxlanacağını seçin. Şəxsi fayl yaddaşı ictimai fayllardan əhəmiyyətli dərəcədə daha çox yükə malikdir, lakin bu sahədəki fayllara məhdud giriş imkanı verir.

en: Reference method
az: İstinad üsulu

en: Enable Display field
az: Ekran sahəsini aktivləşdirin

en: Enable Description field
az: Təsvir sahəsini aktivləşdirin

en: Generic file format settings
az: Ümumi fayl formatı parametrləri

en: File format settings
az: Fayl formatı parametrləri

en: File selection handler settings
az: Fayl seçimi idarəedici parametrləri

en: Replace the file name by its description when available
az: Mövcud olduqda fayl adını onun təsviri ilə əvəz edin
