Mini site (3.0.2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Options
hr: Opcije

en: File settings
hr: Postavke datoteke

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Maximum upload size
hr: Maksimalna veličina otpreme

en: About
hr: Opis

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Files displayed by default
hr: Zadani prikaz datoteka

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.
