Mini site (3.0.2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Archives
sv: Arkiv

en: Options
sv: Alternativ

en: File settings
sv: Inställningar för filer

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Maximum upload size
sv: Största uppladdningsstorlek

en: About
sv: Om

en: File directory
sv: Filkatalog

en: Progress indicator
sv: Förloppsindikator

en: Unable to create
sv: Kan inte skapa

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Files displayed by default
sv: Visa filer som standard

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
sv: Välj var slutgiltiga filer skall lagras. Privat fillagring är avsevärt mer prestandakrävande än offentliga filer, men ger möjlighet till begränsad åtkomst till filer i detta fält.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sv: Separera filändelser med mellanslag eller kommatecken och ta ej med en inledande punkt.

en: Reference method
sv: Metod för referens

en: File selection handler settings
sv: Inställningar för urvalshanterare åt fil
