Mini site (3.0.2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: Options
th: ตัวเลือก

en: File settings
th: การตั้งค่าไฟล์

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Maximum upload size
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด
