Mini site (3.0.3) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: Archives
el: Αρχεία

en: Options
el: Επιλογές

en: File settings
el: Ρυθμίσεις αρχείου

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Maximum upload size
el: Μέγιστο μέγεθος υποβολής

en: About
el: Περί

en: File directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Files displayed by default
el: Τα αρχεία εμφανίζονται από προεπιλογή.

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
el: Επιλέξτε πού θα αποθηκεύονται τα τελικά αρχεία. Τα ιδιωτικά αρχεία έχουν σημαντικά μεγαλύτερη επιβάρυνση στην απόδοση από ότι τα δημόσια αρχεία, αλλά σας επιτρέπουν να περιορίζετε την πρόσβαση σε αρχεία μέσα σε αυτό το πεδίο.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
el: Χωρίστε τις επεκτάσεις με κενό ή κόμμα και χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία.

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς
