Mini site (3.0.3) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Archives
et: Arhiivid

en: Options
et: Valikud

en: File settings
et: Failisätted

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus

en: About
et: Programmist

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Files displayed by default
et: Vaikimisi kuvatud failid

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Enable Display field
et: Lülita sisse Kuva väli

en: Enable Description field
et: Lülita sisse kirjelduse väli

en: Generic file format settings
et: Üldised failivormingu seaded

en: File format settings
et: Faili vormingu seaded
