Mini site (3.0.3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: File
hi: फ़ाइल

en: Options
hi: विकल्प

en: File settings
hi: फ़ाइल सेटिंग्स

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में

en: Unable to create
hi: बनाने में असमर्थ

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hi: स्पेस या अल्पविराम से एक्सटेंशन को अलग करे अग्रणी डॉट का उपयोग ना करे .

en: Reference method
hi: संदर्भ विधि
