Mini site (3.0.3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Present
kn: ಪ್ರಸಕ್ತ

en: About
kn: ಕುರಿತು
