Mini site (3.0.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: File settings
ku: ڕێکخستنەکانی پەڕگە.

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Maximum upload size
ku: بەرزترین قەبارەی بارکردن

en: About
ku: دەربارە

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری
