Mini site (3.0.3) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Archives
lt: Archyvai

en: Options
lt: Nustatymai

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: About
lt: Apie

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Files displayed by default
lt: Pagal nutylėjimą rodomi failai

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
lt: Pasirinkite, kur galutiniai failai turi būti saugomi. Privati failų saugykla turi žymiai didesnę apkrovą nei viešieji failai, tačiau leidžia apribotą prieigą prie šio laukelio failų.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Enable Display field
lt: Įjungti rodymo laukelį

en: Enable Description field
lt: Įjungti aprašymo laukelį

en: Generic file format settings
lt: Bendrojo failo formato nustatymai

en: File format settings
lt: Failo formato nustatymai

en: File selection handler settings
lt: Failo pasirinkimo tvarkyklės nustatymai

en: Replace the file name by its description when available
lt: Pakeisti failo pavadinimą jo aprašymu, kai prieinamas
