Mini site (3.0.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: File
mr: फाईल

en: Options
mr: विकल्प

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Reference method
mr: संदर्भाची पद्धत
