Mini site (3.0.3) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: File
ms: Fail

en: Options
ms: Opsyen

en: File settings
ms: Pengesetan fail

en: Allowed file extensions
ms: Sambungan-sambungan fail dibenarkan

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Maximum upload size
ms: Saiz muat naik maksimum

en: About
ms: Perihal

en: File directory
ms: Direktori fail

en: Progress indicator
ms: Penunjuk kemajuan

en: Files displayed by default
ms: Fail dipamerkan secara lalai

en: Upload destination
ms: Destinasi muat naik

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ms: Pilihkan di mana fail-fail terakhir patut disimpan. Storan fail peribadi, secara signifikan, mempunyai lebih overhed daripada fail-fail awam, tetapi ia membolehkan capaian terbatas ke fail-fail dalam medan ini.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ms: Pisahkan sambungan dengan ruang atau koma, dan jangan masukkan titik mendahulu.
