Mini site (3.0.2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Options
lv: Iespējas

en: File settings
lv: Faila iestatījumi

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: About
lv: Par

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.
