Mini site (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: File settings
eo: Dosieraj agordoj

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Reference method
eo: Metodo de referencado
