Mini site (8.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Archives
eu: Fitxategiak

en: Options
eu: Aukerak

en: File settings
eu: Fitxategi ezarpenak

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina

en: About
eu: (r)i buruz

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga
