Mix (1.8.0-rc2) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Description
fa: شرح

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Node
fa: محتوا

en: Active
fa: فعال

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: User picture
fa: تصویر کاربر

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Front page
fa: صفحه اول

en: About
fa: درباره

en: Provide a password for the new account in both fields.
fa: یک گذرواژه برای حساب جدید در هر دو فیلد بنویسید.

en: Error pages
fa: صفحه‌ها خطا
