MixItUp Views (3.0.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: All
et: Kõik

en: OR
et: VÕI

en: Other
et: Muu

en: Duration
et: Kestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: AND
et: JA

en: Buttons
et: Nupud
