MixItUp Views (3.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Default
hr: Zadano

en: All
hr: Svi

en: OR
hr: ILI

en: Other
hr: Ostalo

en: Duration
hr: Trajanje

en: Sort by
hr: Rasporedi po
