MixItUp Views (3.0.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: All
ja: すべて

en: Other
ja: その他

en: Duration
ja: 期間

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Buttons
ja: ボタン

en: Queue
ja: キュー

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)
