MixItUp Views (3.0.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: OR
ps: او

en: Other
ps: نور

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: AND
ps: او

en: Buttons
ps: تڼیګانې
