MixItUp Views (3.0.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: All
ar: الكل

en: OR
ar: أو

en: Other
ar: آخر

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: AND
ar: و

en: Buttons
ar: الأزرار
