MixItUp Views (3.0.2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: All
bo: ཡོངས

en: OR
bo: ཡང་ན

en: Other
bo: གཞན

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: AND
bo: དང་།
