MixItUp Views (3.0.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: OR
ca: O

en: Other
ca: Altres

en: Duration
ca: Durada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: AND
ca: I

en: Buttons
ca: Botons

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció
