MixItUp Views (3.0.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Default
cy: Diofyn

en: All
cy: I gyd

en: OR
cy: NEU

en: Other
cy: Arall

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: AND
cy: AC
