MixItUp Views (3.0.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: All
he: הכל

en: OR
he: או

en: Other
he: אחר

en: Duration
he: משך

en: Sort by
he: מיון לפי

en: AND
he: וגם

en: Buttons
he: כפתורים

en: Queue
he: תור

en: Checkboxes
he: תיבות סימון
