MixItUp Views (3.0.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: OR
oc: O (OR)

en: Other
oc: Autre

en: Duration
oc: Durada

en: Sort by
oc: Triar per

en: AND
oc: E (AND)

en: Buttons
oc: Botons

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar
