MixItUp Views (3.0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: Other
ro: Altele

en: Duration
ro: Durată

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Buttons
ro: Butoane
