MixItUp Views (3.1.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Other
bg: Други

en: Duration
bg: Период

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
