MixItUp Views (3.1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: All
tr: Tümü

en: OR
tr: VEYA

en: Other
tr: Diğer

en: Duration
tr: Süre

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: AND
tr: VE

en: Buttons
tr: Düğmeler
