MixItUp Views (3.1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: OR
gu: અથવા

en: Other
gu: અન્ય

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: AND
gu: અને
