MixItUp Views (3.1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: All
id: Semua

en: Other
id: Lainnya

en: Duration
id: Durasi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: AND
id: DAN

en: Buttons
id: Tombol
