MixItUp Views (3.1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: All
nl: Alle

en: Effects
nl: Effecten

en: OR
nl: OF

en: Other
nl: Andere

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: AND
nl: EN

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes
