MixItUp Views (8.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Default
da: Standard

en: All
da: Alle

en: Effects
da: Effekter

en: Other
da: Anden

en: Duration
da: Varighed

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Queue
da: Kø

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter
