MixItUp Views (8.x-1.0-beta8) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Effects
kn: ಪರಿಣಾಮಗಳು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ
