MixItUp Views (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: All
el: Όλες

en: OR
el: Ή

en: Other
el: Άλλο

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: AND
el: ΚΑΙ
