MixItUp Views (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: OR
eu: EDO

en: Other
eu: Bestea

en: Duration
eu: Iraupena

en: AND
eu: ETA

en: Queue
eu: Ilara
