MixItUp Views (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Default
uk: Базово

en: All
uk: Все

en: Effects
uk: Ефекти

en: OR
uk: АБО

en: Other
uk: Інше

en: Duration
uk: Тривалість

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: AND
uk: ТА

en: Queue
uk: Черга

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Easing
uk: Ослаблення

en: Enable Animation
uk: Увімкнути анімацію
